Garanti:

Karamela Mağazamızda satılan bütün ürünler üretici veya ithalatçı firmaların garantisi altındadır ve her markanın kendi garanti koşulları geçerlidir.

 

Değişim:

 

Değişim yapmak istediğiniz ürünü, Karamela'nın fiziki mağazalarından değişimini yapabilirsiniz.

Mağaza Adreslerimiz: https://www.karamela.com.tr/magazalarimiz

İnternet mağazamız üzerinden değişim kargo yolu ile yapılmaktadır. Eğer satın aldığınız ürünün beden veya renk değişimini yapmak isterseniz bu mümkündür.

Değişim süresi 30 gündür.

Ürünleri geri gönderirken faturanızın üzerine değişim ve yeni istediğiniz beden/renk bilgilerini belirtmenizi rica ederiz.

Eğer iade etmek istediğiniz ürün ile yeni almak istediğiniz ürün arasında fiyat farkı var ise; önce ürünü iade etmeniz ve tekrar istnilen yeni ürünü satın almanız gerekmektedir.

Bunun için gerektiği takdirde,  [email protected] e-posta adresine yazarak bilgi alabilirsiniz.

İade:

Lütfen iade süreciyle ilgili aşağıdaki uyarılara dikkat ediniz:

-İnternet  mağazamızdan aldığınız kullanılmamış ürünleri fatura tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade yapmak için öncelikle “hesabım” sayfanızdan ilgili siparişi görüntüleyip “iade” bağlantısını tıklayarak iade etmek istediğiniz ürünleri ve iade nedenini seçerek devam ediniz. Siparişinizin yeni durumu ve iadenizin kabul edilmesi halinde size ödenecek tutar gösterilecek ve onayınız istenecektir. Onaylamanız halinde iade talebiniz alınacak ve iade onay kodunuz size bildirilecektir. Daha sonra kullanılmamış olan iade etmek istediğiniz ürünü faturanız ile beraber adresinize UPS Kargo kuryesi çağırarak teslim ediniz. Ürününüz teslim alındığında email ile bilgilendirileceksiniz ve iade kabul edildiğinde siparişte kullandığınız ödeme metodu kullanılarak geri ödemeniz gerçekleştirilecektir.

 

 

-Ürünleri merkez adresimize (Merkez Adresimiz aşağıda bulunmaktadır.) geri gönderirken UPS Kargo ile göndermeniz gerekmektedir. UPS Kargo'ya ürün(leri)  teslim ederken ,  KOTONTEKS A.Ş müşteri numarası olan   414W0V   numarayı UPS Kargo'ya bildirmenizi rica ederiz.

 

UPS Kargo kuryesini adresinize çağırabilirsiniz

0850 255 00 66

https://go.ups.com.tr/kuryecagir

 

 

-Ürünün ,faturası varsa hediyesi ve ürünün bütün standart aksesuarları ile birlikte, ambalajı hasarsız , eksiksiz olarak  tam olarak orijinal paketleri ile birlikte tarafımıza  Satılaiblir durumda geri gönderilmesini rica ederiz.Aksi takdirde iade kabul edilmeyecektir.

-Ürünü adresimize kargo ile geri gönderirken orijinal kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir.

-Hijyen sebebiyle çoraplarda değişim veya iade yapılamamaktadır.

nternet Mağazası'ndan alınan ürünlerin iadesi Karamela'nın fiziki mağazalarından yapılamamaktadır.(Ancak; fiziki mağazalarımızdan değişim yapılmaktadır) 

ade ürün bedelleriniz, ürünler depoya ulaştığı andan itibaren, ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra 10 iş günü içerisinde iade edilir. Ödeme şeklinize / Bankanıza bağlı olarak  kredi kartlı ödemelerin iadesini  kredi kartınızda görmeniz, iade sürecini müteakkip  10 gün içinde yapılmaktadır.Eğer  ürün satın alma ödemesi  Kapıda Kredi Kartı ile yapıldı ise; Kapıda Kredi Kartı ödemelerin iadesi  satın alma tarihinden itibaren 45 gün sonra yapılmaktadır.(Ödeme işlemine Kargo firması aracılık yaptığı için süre uzamaktadır)

-Ürün iadelerinde kusurlu ürün iadeleri haricinde sadece ürün bedeli geri ödenmekte olup sipariş esnasında ödenmiş olan kargo ücretinin veya kapıda ödeme ücretinin, geri ödemesi olmamaktadır. Ürün iadesi sonucunda sipariş miktarınızın ücretsiz kargo sınırının altına düştüğü durumlarda iade sonucu ortaya çıkan toplam bedele göre oluşan kargo ücreti geri ödeme tutarından düşülüp kalan bakiye ödenecektir.

 

 Cayma hakkı bu hallerde kullanılamaz:

a) Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan  malların teslimine ilişkin sözleşmeler.

 

b) Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ve tüketiciye anında teslim edilen gayri maddi mallara ilişkin sözleşmeler.(hediye çeki v.b.)

c) Hijyenikliği bozulabilecek beslenme aksesuarları, yumuşak oyuncaklar, kitap, cd, iç çamaşır vs.. ürünlerinin kesinlikle iade veya değişimi söz konusu değildir.

 

Merkez Adresimiz:

Kotonteks Tekstil ve Gıda Ürünleri Sanayi ve Ticaret A. Ş .

Beytepe Mahallesi, 5315. Sokak No:2/13,

B Blok Officium Beytepe Karamela Mağazası

06800 Çankaya- Ankara

Tel:0.312.2671111

Cep: +905336019135

E-posta: [email protected]