x
Sodasan

Bulaşık Makinesi Parlatıcısı 500 ml

SOD.120150080 -00001
Sodasan
Fiyat
:
69,90 TL
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Kuru, parıltılı bulaşıklar sağlar

  Kokusuzdur

  Tüm standart bulaşık makineleri için uygundur

  Bitkisel bazlı yıkama maddeleri içerir

   

  Çevresel faydalar: Ürün sadece bitkisel yüzey aktif maddeler içerir. Sadece Greenpeace enerjisinden güç kullanılmaktadır ve bu yüzden %100 nükleer güçsüz çalışılır.

   

  Sertifikasyon: Ürün, ECOCERT deterjan kurallarına ve ayrıca Ecogarantie ve Vegan Society'nin katı kurallarına göre sertifikalandırılmıştır.

   

  Etki: Ürün, yüzey gerilimini azaltarak, suyun bulaşıklardan daha iyi süzülmesini sağlar. Sonuç olarak lekesiz ve pırıl pırıl bulaşık elde edilir.

   

  Dozaj: Parlatıcı, bulaşık makinesinin ilgili bölmesine konulur. Lütfen bulaşık makinenizin dozaj talimatlarına uyunuz. Parlatıcı, bulaşık makinesi tarafından son yıkama aşamasında otomatik olarak dağıtılır.

   

  Ürün özellikleri: Bulaşık veya bardaklarda beyaz kireç kalıntılarını gözlemlerseniz, bulaşık makinenizdeki durulama yardımcılarını artırın. Daha detaylı bilgi bulaşık makinenizin kullanım kılavuzunda bulunabilir.

   

  pH değeri: 2,3 - 2,8

   

  Çevresel bilgi: Tüm yıkama maddeleri bitkisel bazlıdır ve hızlı ve tamamen biyolojik olarak parçalanabilirdir (OECD). Alkolün tam biyodegradasyonu (ikincil bozunma) karbondioksit ve su ile sonuçlanır. Şeker yüzey aktif maddeler bitkisel nişasta ve hindistancevizi yağından üretilir. Sitrik asit, tüm organizmaların doğal bir bileşenidir. Her iki hammadde de tamamen karbon dioksit ve suya kadar biyolojik olarak parçalanabilir ve kolayca biyolojik olarak parçalanabilir (OECD) olarak kabul edilir.

   

  Ambalaj: PE'den yapılmış şişe, PP'den mamul kapak, kağıttan yapılmış etiket.

   

  Ambalaj boyutları: Fışkırtma kapağı ile 500ml şişe

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.