x
Stokta Yok
ABC Grup

Bebeğimin İlk İngilizce Eva Kitabı Hayvanlar

ABC.8406 -0000000001
ABC Grup
Fiyat
:
34,00 TL
Not
:
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Çocuklarınız Baby’s First serisindeki renkli resimler ve kelimeler ile eğlenerek öğrenecek.

   
  Baby’s First Eva serisinin en keyifli kitaplarından biri olan “Hayvanlar” ile çocuğunuz sevimli dostlarımızı eğlenceli bir şekilde öğrenecek. 12 sayfa tamamı renkli ve büyük resimlerle süslü Baby’s First “Hayvanlar” kitabı sayesinde çocuğunuzla eğlenceli vakit geçirebilir, çocuğunuzun kelime haznesini geliştirmesine katkıda bulunabilirsiniz.
   
  Baby’s First Eva serisi çocuğunuzun minik elleriyle rahatça kavrayıp sayfaları çevirebilmesi için özel olarak dizayn edilmiştir. Kitabı rahatlıkla tutup çevirebileceği yırtılmaya karşı dayanıklı ve hafif karton sayfalar, çocuğunuzun motor gelişimini destekleyecek özellikte.
   
  Baby’s First ile eğlenerek öğrenmek mümkün.
   
  Baby’s First serisindeki cıvıl cıvıl ve birbirinden sevimli resimler çocuğunuzun dikkatini çekecek. Aslan, kaplan, Balık, Kedi resimlerinin altında bulunan Türkçe ve İngilizce karşılıkları, çocuğunuzun hem kelime haznesini geliştirecek hem de İngilizce eğitiminde bir adım önde olmasını sağlayacak. Siz de Baby’s First serisi sayesinde çocuğunuzla beraber keyifli vakit geçirebilirsiniz.
   
  Baby’s First Eva serisinin Renkler, Sayılar ve Kelimeler isimli 3 kitabı daha bulunuyor.
   
  Çocuklarınız Baby’s First Eva serisini çok sevecek.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.