Karamela’da Covid-19 Önlemleri

2020’nin Mart ayından bu yana hem kendi hem de siz değerli müşterilerimizin sağlığı için Karamela Mağazalarımız, Merkez Depomuz, üretim tesisimiz ve ofisimizde pek çok önlem almaya başladık.

 

 

Covid-19’dan korunmak için ne önlemler alıyoruz ?

 

 

  • Günde iki kere bütün çalışanlarımızın ateşi ölçülmektedir.
  • Çalışanlarımız iş yerine girerken dezenfektan makinesi ile dezenfekte oluyorlar.
  • İş Yerinde herkes bütün gün maske takıyor ve sosyal mesafe kurallarına uyuyor.
  • Bütün işletmemiz her gün dezenfektan makinesi ile dezenfekte ediliyor.
  • Denenen ve değişim / iadeden gelen her ürün rafa konmadan önce dezenfekte ediliyor.

 

Mağazamıza ve işletmemize girerken ve çıkarken kapılarda bulunan dezenfektanı kullanarak ellerinizi dezenfekte edebilirsiniz. Kasada ürünlerinizi satın alırken temas etmeniz gereken pos makinelerinin tuş kısımları siz dokunmadan hemen önce dezenfekte ediliyor.

 

 

( İstediğiniz takdirde kredi kartınızı da size geri vermeden önce dezenfekte ediyoruz. Ayrıca kredi kartınızın temassız özelliği var ise ödemelerinizi temassız olarak da yapabilirsiniz. )

 

Mağazamızda satın aldığınız ürünler poşetlenirken veya karamela.com.tr sitemiz üzerinden verdiğiniz siparişler hazırlanırken ürünler dezenfekte ediliyor. Karamela.com.tr üzerinden satın aldığınız ürünler dezenfekte edildikten sonra jelatinlere koyulup size gönderilmek üzere koli / kutu / kargo poşetindeki yerini alıyor.

 

Kullandığımız dezenfektan çocuklar için oldukça güvenlidir, giyim ürünleri, elektronik cihazlar vb ürünlere hiçbir şekilde zarar vermemektedir. Çocuklarınız ve siz ebeveynler mağazamıza rahatlıkla gelebilir veya Karamela.com.tr online sitemiz üzerinden gönül rahatlığı ile sipairş verebilirsiniz.